категорії: стаття

Крізь час у Львів

 

       Подорож в минуле, яке є сучасністю. Двері машини часу відкриваються і починається мандрівка в прадавні часи. Пережити історію душею – означає бути кровним українцем, відчути дух предків.
       Крізь століття, перемоги, розчарування, зради, історію воно майже збереглось таким, яким було під час свого заснування. Та час безслідно не проходить: щось збудували, а щось реставрують. Роблячи перші кроки по вулицях Львова тобі здається, що ти потрапляєш в минуле. Лише один день у місті , і ти  дивишся на життя іншими очима, сам ніби переживаєш все те, що пережило воно. Вперше відвідавши Львів відчуття піднесеності не покидає, переслідує твоє серце і змушує його битися швидше. Львів – це місто-музей, яке показує величність твоєї історії, твоєї країни та народу.
      Заглянувши в історію ми побачимо, що перші письмові згадки належать до 1256 року. Місто засновано королем Данилом Галицьким та названо на честь його сина — Лева. Тому саме цим історичним постатям ми завдячуємо.
     Львів також називають столицею Західної України. Ще, це величне, горде місто є осередком української мови. Такої цнотливої, в своєму первинному звучанні. Купаючись в українській мові, ти не почуєш за спиною російської. Лишень іноді, туристи, про щось розмовляють на своїй, тільки їм зрозумілій мові, милуючись Львовом. Вулиці міста лева такі комфортні, вузенькі та мрійливі, що тебе охоплює почуття затишності. 
     Мандрівка до Львова обов’язково включає відвідання його визначних місць. Особливе значення треба надати горі під назвою Високий замок, з якої відкривається краєвид міста у всій його красі. Весь Львів,який охоплює людське око тут. Цікава історія пов’язана з туристами,які не знають всю інформацію про гору і палко надіються побачити тут замок.  Здавалося б яке розчарування на них чекає… Та ні, напевно, жодна людина від такого видовища ще не розчаровувалась. Замість замку тут вся Україна.